Menu

AKTUALITY OKOLO TATIER 2018

10. APR
img

BUFFINKY

Priatelia, takéto perfektné buffinky od Nyna si môžete objednať v registrácií a budú na vás čakať na štvrtkovej prezentácií. Ak ste zaváhali a už odoslali svoju registráciu, napíšte nám a ešte vám ju do balíčka prihodíme :)

4. APR
img

100vka

Priatelia cyklistiky, za necelé tri dni ste zaregistrovali prvých 100 diamantových balíčkov. Vítame v našom pelotóne, už tradične, team EDM, Cyklokrúžok BB, Miglanc, Team Jána Ďuricu a Tepličku nad Váhom. Máme tu však aj nováčikov s názvom Neskrotní Samci, Mamine Hrnce, ROADIES, Veselí Cyklisti alebo Jarkin Team.

8. FEB

ŠTVRTKOVÉ SPANIE V TELOCVIČNI
Priatelia, z technických dôvodov Vám nebudeme môcť poskytnúť ubytovanie v telocvičniach ZŠ Nižná zo štvrtka na piatok. Tipy na vhodné ubytovanie v Nižnej a okolí:

Hotel Arman
Hotel Limba
Spojená škola - internát
Ubytovanie u Kráľa
Domček Olina
Leonard Mika
Ján Homola
Penzión Uhliská
Ubytovanie MAJO
Penzión Oravský zrub
Chata Blava
Chata Golem
Chata ONDREJ

Dúfame, že toto včasné upozornenie Vám poskytne dostatok času na nájdenie alternatívy.

Ďakujeme za pochopenie!

4. FEB
img

Napíšte nám!

Milí priatelia cyklistiky!
Príprava 51. ročníka Kellys Okolo Tatier je v plnom prúde a my vylepšujeme, čo sa dá. Tento rok napríklad plánujeme nový systém štvrtkovej prezentácie, ktorý bude rýchlejší a pre Vás jednoduchší. Radi by sme ale vedeli aj Váš názor na to, čo môžme vylepšiť či zmeniť na organizácií podujatia. Preto ak máte nejaký podnet, smelo nám ho nápíšte a ak to bude v našich silách, vyhovieme vám.

8. APR
img

DRUHÁ STOVKA ÚČASTNÍKOV

V druhej stovke sa nám prihlásili prví účastníci z teamov KST Brzda Vinné, Borax, Čafte, Alkáči, KIZI, Hewovci a "A ideš..". Zdravíme tiež Martinských sypačov, Lokčanských bajkerov, Žiarsko-Peklinský pelotón a Starých otcov z Turca - SOT :)

1. APR
img

ZAČIATOK REGISTRÁCIE

Registračný formulár nájdete v sekcií Registrácie. Ak by ste su dodatočne chceli zaregistrovať niektorý z našich dopnkov, bude tak možné urobiť do polovice mája. Po tomto dátume už budeme dopredávať len zásoby.

1. FEB
img

 

 

 

Okolo Tatier 50. ročník | 2017
from No Limits Production X

 

 

 

MÁŠ OTÁZKU OHĽADOM PODUJATIA??

NAPÍŠ NÁM

Nehanbi sa na nás obrátiť s akoukoľvek otázkou

PODUJATIE

MILOŠ KUBOŠ
0902 972 263
kubos.milos@gmail.com

REGISTRÁCIA

LENKA OPÁTOVÁ
0911 394 457
lenka.opat@gmail.com

ORGANIZÁCIA

IVAN OPÁT
0903 187 923
ivan.opat@gmail.com