Menu

AKTUALITY OKOLO TATIER 2018

5. JÚN
img

Tu nájdete mená svojich tímov a pridelené ubytovanie.

ROZUBYTOVANIE

4. JÚN
img

PREZENTÁCIA

Tento rok sme vymysleli nový spôsob štvrtkovej prezentácie a dúfame, že bude rýchlejší a pre všetkých jednoduchší. :)

Ako to teda bude prebiehať, sledujte ikonky:
1. príde cyklista alebo cyklistka (tažko poznať v prilbe)
2. odovzdá vytlačenú kópiu registrácie z mailu
3. organizátor skontroluje registračné číslo
4. organizátor odovzdá dopredu pripravený balíček
5. spokojní cyklista alebo cyklistka odchádza :)

Ak budete chcieť zobrať registračné balíčky za svojich kamošov a kamošky, musíte mať ich vytlačené registrácie. Budeme mať viac vydávacích stolíkov takže by to malo ísť raz-dva.

17. MÁJ
img

PLOŠTÍN

Minulý rok si to nacvičil, tak tento rok už naozaj! 🤣 Ploštín Punk to odpáli v sobotu pred hotelom Magura o 19:30. 🎸🎹🥁🎤

12. MÁJ
img

20. mája ukončíme registráciu

Priatelia cyklistiky 🚵‍ pozor, pozor, oznamujeme!
že pomaly sa nám napĺňajú ubytovacie kapacity, preto ak chcete prihlásiť ešte nejaké väčšie či menšie skupinky, urobte tak do 20. mája, aby sme vám ešte mohli zohnať nejaký fajný penzión (počasie bude isto super ale na stany to ešte nebude). Dajte vedieť aj svojím nerozhodným kamošom a kamoškám nech to stihnú! 😁

10. MÁJ
img

700

Priatelia už nás je pekná kôpka :) pomaly sa nám napĺňajú ubytovacie kapacity tak ak váhate, neváhajte dlho lebo sa vám neujde posteľ 🤣

9. MÁJ
img

Registračné balíčky

Tento rok sme rozhodli vymeniť plastové účastnícke tašky za takéto malé batôžky :) Pred prezentáciou vám do nich nabalíme vaše účastnícke balíčky. Super že? 🤣😍

7. MÁJ
img

ŠTVRTKOVÝ KONCERT

Vo štvrtok nám tiež zahrá hard rocková revival kapela Lazareth!! Vybalia nestarnúce pecky od Nazarethu ale aj klasiky od AC/DC a Deep Purple. Koncert začne o 18:00 pred Armanom a všetci účastníci aj neúčastníci sú vítaní!

4. MÁJ
img

ŠTVRTKOVÝ KONCERT

K štvrtkovej prezentácií nám zahrá skvelá martinská kapela LIVEband rockové hity od Bon Jovi! 😎🎸Koncert začne 19:30 pred Armanom, všetci ste vítaní a my sa veľmi tešíme!!

2. MÁJ
img

ROČNÍKOVÉ TRIČKÁ

Na internet už unikli fotky účastníckych tričiek, ktoré pre vás pripravujeme tento rok :D tak vám ponúkame aj oficiálny náhľad. Tričká sú zo 100% bavlny a s gramážou 180g. Pozorný účastník si určite všimol, že tento rok ladíme všetko do červenej, takže tričko a buffinka budú super kombinácia :) a ak vám je jedno tričko málo, v prihláške si môžete ešte jedno či dve doobjednať.

10. APR
img

BUFFINKY

Priatelia, takéto perfektné buffinky od Nyna si môžete objednať v registrácií a budú na vás čakať na štvrtkovej prezentácií. Ak ste zaváhali a už odoslali svoju registráciu, napíšte nám a ešte vám ju do balíčka prihodíme :)

4. APR
img

100vka

Priatelia cyklistiky, za necelé tri dni ste zaregistrovali prvých 100 diamantových balíčkov. Vítame v našom pelotóne, už tradične, team EDM, Cyklokrúžok BB, Miglanc, Team Jána Ďuricu a Tepličku nad Váhom. Máme tu však aj nováčikov s názvom Neskrotní Samci, Mamine Hrnce, ROADIES, Veselí Cyklisti alebo Jarkin Team.

8. FEB

ŠTVRTKOVÉ SPANIE V TELOCVIČNI
Priatelia, z technických dôvodov Vám nebudeme môcť poskytnúť ubytovanie v telocvičniach ZŠ Nižná zo štvrtka na piatok. Tipy na vhodné ubytovanie v Nižnej a okolí:

Hotel Arman
Hotel Limba
Spojená škola - internát
Ubytovanie u Kráľa
Domček Olina
Leonard Mika
Ján Homola
Penzión Uhliská
Ubytovanie MAJO
Penzión Oravský zrub
Chata Blava
Chata Golem
Chata ONDREJ

Dúfame, že toto včasné upozornenie Vám poskytne dostatok času na nájdenie alternatívy.

Ďakujeme za pochopenie!

4. FEB
img

Napíšte nám!

Milí priatelia cyklistiky!
Príprava 51. ročníka Kellys Okolo Tatier je v plnom prúde a my vylepšujeme, čo sa dá. Tento rok napríklad plánujeme nový systém štvrtkovej prezentácie, ktorý bude rýchlejší a pre Vás jednoduchší. Radi by sme ale vedeli aj Váš názor na to, čo môžme vylepšiť či zmeniť na organizácií podujatia. Preto ak máte nejaký podnet, smelo nám ho nápíšte a ak to bude v našich silách, vyhovieme vám.

4. JÚN
16. MÁJ
img

Koniec registrácie o 5 dní!

Priatelia 🚵‍ pripomíname, že registráciu na 51. ročník Kellys Okolo Tatier ukončíme v nedeľu 20. mája! Na platby potom budete mať ešte ďalších 5 dní a teda do 25. mája. Ubytovanie ale prideľujeme priebežne registráciám, ktoré už majú zaplatené. Takže si nenechávajte platbu na poslednú chvíľu, ak chcete byť ubytovaní so svojim tímom 😱 😀

11. MÁJ
img

TOMBOLA!

Aj tento rok pre vás chystáme super tombolu! 👌 Prvou cenou bude opäť novučký Kellys bicykel, konkrétne mocný THORx 30 🤣 link tu. Vyhrať budete môcť aj televízor Orava a kopu ďalších vecí. Tombola sa bude žrebovať v sobotu o 18:30 pred Hotelom Magura!

1. MÁJ
img

500 diamantových

Už nás bude v pelotóne viac ako 550 kusov. Tiež už sme zaregistrovali 500 Diamantových balíčkov s ubytovaním. Miest je ešte dosť ale nie nekonečno :) tak ak váhate, radšej sa prihláste skôr ako neskôr aby ste si chytili svoju posteľ. Počasie bude určite skvelé ale na stany to ešte nebude :D

8. APR
img

DRUHÁ STOVKA ÚČASTNÍKOV

V druhej stovke sa nám prihlásili prví účastníci z teamov KST Brzda Vinné, Borax, Čafte, Alkáči, KIZI, Hewovci a "A ideš..". Zdravíme tiež Martinských sypačov, Lokčanských bajkerov, Žiarsko-Peklinský pelotón a Starých otcov z Turca - SOT :)

1. APR
img

ZAČIATOK REGISTRÁCIE

Registračný formulár nájdete v sekcií Registrácie. Ak by ste su dodatočne chceli zaregistrovať niektorý z našich dopnkov, bude tak možné urobiť do polovice mája. Po tomto dátume už budeme dopredávať len zásoby.

1. FEB
img

 

 

 

Okolo Tatier 50. ročník | 2017
from No Limits Production X

 

 

 

MÁŠ OTÁZKU OHĽADOM PODUJATIA??

NAPÍŠ NÁM

Nehanbi sa na nás obrátiť s akoukoľvek otázkou

PODUJATIE

MILOŠ KUBOŠ
0902 972 263
kubos.milos@gmail.com

REGISTRÁCIA

LENKA OPÁTOVÁ
0911 394 457
lenka.opat@gmail.com

ORGANIZÁCIA

IVAN OPÁT
0903 187 923
ivan.opat@gmail.com