Menu
1. Októbra
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img

Pltnícka časovka 600m - 1.10.2017

Priatelia, prinášame vám výsledky Pltníckej časovky na 600 m v uliciach Nižnej, ktorá sa uskutočnila za krásneho počasia v rekordnom počte - 104 účastníkov.

Všetkým zúčastneným ďakujeme za hojnú účasť a tešíme sa na nasledujúci ročník.

Predškoláci - dievčatá:

umiestnenie meno čas
1 Ema Žuffová 1:33:25
2 Alica Melníková 1:38:33
3 Viktoria Ružbacká 2:31:10

Predškoláci - chlapci:

umiestnenie meno čas
1. David Nákačka 1:29:23
2. Adam Lackovič 1:31:89
3. Šimon Kalis 1:38:59

1. - 2. ročník - dievčatá:

umiestnenie meno čas
1. Zoe Domiňáková 1:19:74
2. Nikola Hlavajová 1:20:12
3. Ela Kolenová 1:20:25

1. - 2. ročník - chlapci:

umiestnenie meno čas
1. Erik Jandura 1:12:96
2. Tomáš Konšták 1:14:55
3. Jakub Hnojčík 1:16:69

3.-4. ročník - dievčatá:

umiestnenie meno čas
1. Eliška Ferenčíková 1:11:48
2. Nela Sacherová 1:17:15
3. Martinka Uherová 1:25:47

3.-4. ročník - chlapci:

umiestnenie meno čas
1. Tomáš Hlavaj 1:13:36
2. David Mauro Bakoš 1:15:19
3. Matej Chrenka 1:15:84

5.-6. ročník - dievčatá:

umiestnenie meno čas
1. Nela Šálková 1:09:83
2. Marcela Gregorová 1:27:06
3. Anna Žuffová 1:28:93

5.-6. ročník - chlapci:

umiestnenie meno čas
1. Markus Bachynec 1:15:15
2. Marek Hulej 1:26:44
3. Dominik Uher 1:32:72

7.-9. ročník - dievčatá:

umiestnenie meno čas
-
-
-

7.-9. ročník - chlapci:

umiestnenie meno čas
1. Jakub Kristofčák 1:01:10
2. Filip Gracák 1:03:37
3. Matej Šimurdiak 1:04:35

mladší dorast - dievčatá:

umiestnenie meno čas
1. Timea Tabačáková 1:00:69
2. Katarína Balážecová 1:05:69

mladší dorast - chlapci:

umiestnenie meno čas
1. Timotej Reguly 0:53:59
2. Peter Tuka 0:54:42

mladšie ženy:

umiestnenie meno čas
1. Soňa Pilárová 0:55:61

mladší muži:

umiestnenie meno čas
1. Jozef Tokár 0:47:35
2. Tomáš Reguly 0:56:41

staršie ženy:

umiestnenie meno čas
1. Katarína Kristofčáková 1:03:50
2. Helena Kalisová 1:03:79
3. Andrea Slobodová 1:06:32

starší muži:

umiestnenie meno čas
1. Roman Baláž 0:47:95

Veteránky:

umiestnenie meno čas
1. Petra Ferenčíková 1:11:77

Veteráni:

umiestnenie meno čas
1. Daniel Kristofčák 0:46:74
2. Marek Gregorec 0:48:08
3. Peter Števanka 0:50:440

Super veteráni:

umiestnenie meno čas
1. Edo Krížo 0:57:32
2. Jozef Tokár st. 1:01:78
3. Oto Vilčinský 1:10:51

Veteráni:

umiestnenie meno čas
1. Milan Lackovič 1:00:75
2. Kamil Klimčík 1:08:76